Mastaş Arge Merkezi oldu.

Bursa’da faaliyet gösteren MASTAŞ A.Ş. Ar-Ge Merkezi Belgesi almaya hak kazandı.

Mastaş Genel Müdürü Altuğ Ünal ve Arge Direktörü Bayram Yılmaz Arge Merkezi kurulum çalışmalarını birlikte yürüttükleri Bilen Patent – Univation şirketine yaptıkları ziyaretlerinde Arge Merkezi çalışmalarından memnuniyetlerini dile getirdiler.

Yenilikçi, rekabetçi kimliği ve ısıtma sektöründeki öncü rolü ile üretimini sürdüren Mastaş, ürün çeşitlerini yurt içindeki geniş bayi ağı ile müşterilerine sunmaktadır. Farklı modellerde panel radyatörler ve havlu radyatörler üreten Mastaş, 2010 yılından itibaren “Vigo” markası ile elektrikli konvektör ve havlu ısıtıcıları da ürün portföyüne dahil etti.  Vigo ürünleri hakkında detaylı bilgi için www.vigotr.com. Mastaş, ürünlerini ayrıca internetteki satış noktası olan www.pratikisinma.com adresinden de en kolay şekilde kullanıcılarına ulaştırıyor.

Mastaş Hakkında:

Mastaş A.Ş. 1976 yılında Bursa Organize Sanayi kurulmuştur. Halen Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde radyatör ve elektrikli ısıtıcılar üretimine yönelik 10.000m2 ve 3000m2’lik iki ayrı fabrikada faaliyetine devam etmektedir. Mastaş; çeşitli tipte ürettiği panel radyatör, sulu ve elektrikli tipte ürettiği havlu radyatör, elektrikli konvektör ısıtıcılar, plakalı ısı eşanjörleri ve vanadan oluşan ürün portföyünü yurt içi ve yurt dışına sunmaktadır. Mastaş, ülke insanının gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlamayı, uluslararası arenada ismini güçlendirmeyi, rekabete açık, yenilikçi kimliğiyle hitap ettiği sektörlerde lider firma olmayı hedefleri arasında tutuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir