Arge Merkezleri Yönetimi

Patent danışmanlığı, Teşvik danışmanlığı, Inovasyon danışmanlığı ve Ar Ge Merkezi kurulum Danışmanlığı hizmetlerimizin verdiği güvenle müşterilerimize Ar Ge merkezi Yönetim Danışmanlığı hizmetini sunuyoruz. Ar-Ge merkezi yapılanmasında işletmenizce hak edilen desteklerden zamanında ve sorunsuzca yararlanmanız için bu sürecin bir bütün olarak yönetilmesi adına sorumluluk almaktayız

BİLİMP Arge Merkezleri Yönetim Bilgi Sistemi

Bilimp Ar-Ge Yönetim Bilgi Sistemi; 5746 Sayılı Kanun ile kurulmuş Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri, 4691 Sayılı Kanun’a uygun olarak teknoloji geliştirme bölgelerinde faaliyet gösteren Ar-Ge şirketleri veya şirketlerin bünyelerinde yer alan Ar-Ge departmanlarının bir bütün olarak yönetilmesini sağlayan yazılımdır.

Ar-Ge çalışmalarında kanunların gerektirdiği zorunlulukların kolaylıkla takibi yapılır. TÜBİTAK, KOSGEB gibi kurumlarca desteklenen projelerin yönetimini sağlar. Bilimp; Kurumlarda kullanılan diğer yazılımlarla entegre olabilme özelliğinin yanında aynı anda çok sayıda farklı yazılım kullanma ihtiyaçlarını da ortadan kaldırır. Kısaca Bilimp, Ar-Ge merkezlerinde tüm faaliyetlerin yönetilebileceği bir dijital omurga yazılımıdır.

KOLAY VE VERİMLİ YÖNETİN

Bilimp AR-GE Yönetim Bilgi Sistemi ile Araştırma, Geliştirme ve Tasarım faaliyetlerinizi kolay ve verimli yönetin.